01 Gru

Warsztaty dietetyczne w Środowiskowym Domu Samopomocy

Blisko 70 uczestników warsztatu, a w tym ja, która czuła się jak ryba w wodzie!

Uwielbiam publiczność!
W tym ludzi wraz z ich pytaniami, wątpliwościami, niewiedzą, ale również zaciekawieniem, życzliwością, chęcią zdobycia wiedzy  <3 
Zaangażowanie uczestników wynagradza mi odrobinę stresu przed każdym wystąpieniem! 

W związku z tym, miło mi było przyjąć zaproszenie do współpracy przy projekcie "Co nam w duszy gra?", który to był realizowany z ramion Urzędu Miasta w Środowiskowym Domu Samopomocy w Bielsku-Białej. 
Tym bardziej iż warsztat zakończył się przygotowaniem 5 przepysznych posiłków! Wspólnie przygotowaliśmy zupę krem z cukinii, zapiekankę warzywną z kaszą pęczak i kurczakiem, ciasteczka czekoladowe, koktajl gruszkowo-bananowy oraz owsiankę. 

Przyznam się Wam, że...coraz częściej myślę o takiej formie pracy!
Szkolenia. Prelekcje. Warsztaty. Bycie obecną na sali, gdzie mogę przedstawić teorię od A do Z. Powiedzieć, jak stosować ją w praktyce, przedstawiając konkretne rozwiązania oraz dając ćwiczenia do wykonania, a także... zadania domowe, które spowoduje iż zaczniemy wdrażać wiedzę w życie! 

Idealna opcja, dla tych, którzy potrzebują konkretnej dawki motywacji, wiedzy, warsztatu, a także chęci poznania ludzi, którzy są na podobnym etapie, chcą tego samego.. idą w tym samym kierunku. 
To ostatnie jest bezcennym ;-)

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ