Opinie pacjentów

Witam, O Pani Justynie dowiedziałem się od kolegi, który zanim ją odwiedziłem pozbył się prawie 15 kg. Ja w ciągu 3 miesięcy nabrałem nowych nawyków żywieniowych, czuję się dobrze i mam o prawie 9 kg mniej - tyle ile chciałem… Internet nie kłamie, diety cud może istnieją - ja wiem, że wolę profesjonalnie, spokojnie, z możliwością jedzenie czego się lubi i jak się lubi. Z Panią Justyną to po prostu możliwe. Polecam - nie ma co się oszukiwać z profesjonalistą ...

Paweł

Poznaj inną historię

Owocny rok 2014! W kolejny wchodzę o ponad 20 kg szczuplejsza

Moje perypetie z odchudzaniem z pewnością nie różnią się od innych. Nigdy nie należałam do osób szczupłych. Nie pomogły również kilogramy, które pojawiły się w trakcie jednej ciąży, potem drugiej. Każda z nich pozostawiła coś po sobie – kilka kilogramów, zaburzenia hormonalne, dodatkowy stres. Wraz z tym wszystkim rósł apetyt na słodycze, a w związku z tym - rosła tez masa ciała.

czytaj więcej

Nowa Marta, czyli jak zgubiłam 15 kilogramów w 6 miesięcy

  • Marta
  • Kobieta
  • 06 czerwca, 2017

Od dziecka zmagałam się z nadwagą, próbowałam różnego rodzaju diet, które dawały mi krótkotrwały efekt. Zaczynałam się poddawać sięgając po "śmieciowe" jedzenie. W momencie, gdy czułam się naprawdę źle w moim ciele, postanowiłam spróbować jeszcze raz szukając osoby, która pokaże mi jak zdrowo się odżywiać. Pewnego dla moja mama usłyszała o Pani Justynie…

Od razu umówiłam się na wizytę, na której dowiedziałam się, że mam szansę na zagubienie zbędnych kilogramów!!!

Miałam zacząć stosować dietę, która będzie dostosowana do mojego trybu życia i moich potrzeb. Niestety musiałam odrzucić różnego rodzaju niezdrowe przekąski chipsy, czekoladki itp. Zaskoczył mnie fakt, iż przepisy, które zawierała moja dieta były proste i smaczne! W ciągu dnia nie byłam głodna, co sprawiało, że przestałam podjadać między posiłkami! Gotowanie i przygotowywanie potraw sprawiało mi przyjemność.

Wizyty odbywały się co trzy tygodnie, na których Pani Justyna zawsze witała mnie z uśmiechem na twarzy. Chwaliła moje postępy związane z utratą wagi, co motywowało mnie bardzo do dalszych postępów.

Bardzo dziękuję za pomoc, bo dzięki Pani straciłam 15 kg i nauczyłam się zdrowo odżywiać!

 

To teraz czas na moje wrażenia dotyczące Marty i jej walki o zgubienie nadprogramowych kilogramów!

Martusię kojarzę przede wszystkim z jednego powodu - ze spokoju, jaki zachowuje. To właśnie ten spokój pozwolił jej zrzucić już 15 kg! Jest cierpliwa i konsekwentna. Systematycznie pojawiała się na każdej wizycie.

Wydaje mi się, że osiągnęła swój cel, czyli masę ciała 55 kg dzięki wewnętrznemu przekonaniu, że jest pod dobrą opieką dietetyka, ale przede wszystkim, że robi wszystko tak, jak potrafi najlepiej i to, co dla niej najlepsze. Diety, które jej przygotowywałam i przygotowuję dalej są i były dopasowane do jej potrzeb. Nie mogę powiedzieć, że były restrykcyjne.

Marta jada coraz więcej i więcej, a wciąż chudnie!

Niezmienne pozostają: jadanie regularnie posiłków, nie podjadanie między posiłkami, komponowanie pełnowartościowych posiłków, rezygnacja ze słodyczy za wyjątkiem jednego dnia w tygodniu, wypijanie 1,5-2 płynów dziennie. Trzymam kciuki za dalsze powodzenie, równie spokojna.

To dzielna dziewczyna, a ma zaledwie 19 lat!

 

Wyniki Marty po niespełna 6 miesiącach terapii:

-15 kg

obwód pod biustem: -7cm

obwód talii: -14cm

obwód pasa: -18cm

obwód bioder: -13cm

POKAŻ