Opinie pacjentów

Polecam Panią Justynę! Bardzo miłe podejście do pacjenta. Duża wiedza i profesjonalizm. Ciekawie i prosto ułożona dieta na której nie odczuwam głodu a mimo wszystko cały czas chudnę :) Polecam wszystkim !!

Danusia

Poznaj inną historię

W rok straciłem ponad 50 kg masy ciała!

Z nadwagą problem miałem zawsze. W szkole średniej poradziłem sobie za pomocą  ćwiczeń na siłowni i dietą głodówkową (1000kcal), niestety waga po paru latach wróciła z nawiązką. Później stosowałem tę dietę kilkukrotnie jako jedyną nadzieję na zrzucenie wagi. Czasami udawało się wytrwać, czasami nie. Zawsze jednak kończyło się efektem jo-jo. W zeszłym roku, jak to zwykle bywa w styczniu postanowiłem, że spróbuję znowu. Nie jadłem chleba, makaronu, ziemniaków (myślałem, że na tym to polega), nie używałem tłuszczu, nie jadłem też warzyw bo przecież nie lubię, to po co mam jeść! Dietę oparłem głównie o mięso i jajka, nie wiem co ja wtedy miałem w głowie!?

czytaj więcej

Nowa Marta, czyli jak zgubiłam 15 kilogramów w 6 miesięcy

  • Marta
  • Kobieta
  • 06 czerwca, 2017

Od dziecka zmagałam się z nadwagą, próbowałam różnego rodzaju diet, które dawały mi krótkotrwały efekt. Zaczynałam się poddawać sięgając po "śmieciowe" jedzenie. W momencie, gdy czułam się naprawdę źle w moim ciele, postanowiłam spróbować jeszcze raz szukając osoby, która pokaże mi jak zdrowo się odżywiać. Pewnego dla moja mama usłyszała o Pani Justynie…

Od razu umówiłam się na wizytę, na której dowiedziałam się, że mam szansę na zagubienie zbędnych kilogramów!!!

Miałam zacząć stosować dietę, która będzie dostosowana do mojego trybu życia i moich potrzeb. Niestety musiałam odrzucić różnego rodzaju niezdrowe przekąski chipsy, czekoladki itp. Zaskoczył mnie fakt, iż przepisy, które zawierała moja dieta były proste i smaczne! W ciągu dnia nie byłam głodna, co sprawiało, że przestałam podjadać między posiłkami! Gotowanie i przygotowywanie potraw sprawiało mi przyjemność.

Wizyty odbywały się co trzy tygodnie, na których Pani Justyna zawsze witała mnie z uśmiechem na twarzy. Chwaliła moje postępy związane z utratą wagi, co motywowało mnie bardzo do dalszych postępów.

Bardzo dziękuję za pomoc, bo dzięki Pani straciłam 15 kg i nauczyłam się zdrowo odżywiać!

 

To teraz czas na moje wrażenia dotyczące Marty i jej walki o zgubienie nadprogramowych kilogramów!

Martusię kojarzę przede wszystkim z jednego powodu - ze spokoju, jaki zachowuje. To właśnie ten spokój pozwolił jej zrzucić już 15 kg! Jest cierpliwa i konsekwentna. Systematycznie pojawiała się na każdej wizycie.

Wydaje mi się, że osiągnęła swój cel, czyli masę ciała 55 kg dzięki wewnętrznemu przekonaniu, że jest pod dobrą opieką dietetyka, ale przede wszystkim, że robi wszystko tak, jak potrafi najlepiej i to, co dla niej najlepsze. Diety, które jej przygotowywałam i przygotowuję dalej są i były dopasowane do jej potrzeb. Nie mogę powiedzieć, że były restrykcyjne.

Marta jada coraz więcej i więcej, a wciąż chudnie!

Niezmienne pozostają: jadanie regularnie posiłków, nie podjadanie między posiłkami, komponowanie pełnowartościowych posiłków, rezygnacja ze słodyczy za wyjątkiem jednego dnia w tygodniu, wypijanie 1,5-2 płynów dziennie. Trzymam kciuki za dalsze powodzenie, równie spokojna.

To dzielna dziewczyna, a ma zaledwie 19 lat!

 

Wyniki Marty po niespełna 6 miesiącach terapii:

-15 kg

obwód pod biustem: -7cm

obwód talii: -14cm

obwód pasa: -18cm

obwód bioder: -13cm

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ