<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=2537562399818633&ev=PageView&noscript=1" />

Dlaczego warto?

Poradnia Dobry Dietetyk Justyna Cieślica, którą prowadzę w Bielsku-Białej, Kozach i Kętach należy do ogólnopolskiej sieci placówek poradnictwa dietetycznego Dobry Dietetyk. Jest to obecnie największa grupa poradni żywieniowych w Polsce. Świadczona przez nas pomoc w doborze odpowiedniej diety jest na najwyższym poziomie. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, poświęcając mu możliwie najwięcej uwagi i czasu.

Standard naszych usług  podlega ścisłej kontroli jakości, która została wyznaczona przez Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk


Dlaczego warto zostać moim pacjentem?

Programy dietetyczne, które przygotowuję dla każdego pacjenta są indywidualnie dopasowane do potrzeb i oczekiwań moich podopiecznych. Zawsze staram się brać pod uwagę rozmaite czynniki, takie jak:

• Stan zdrowia

• Budowę ciała

• Poziom aktywności ruchowej

• Wyniki badań laboratoryjnych

• Upodobania kulinarne

• Nietolerancje pokarmowe

• Zdolności kulinarne

• System i godziny pracy

Każdy program dietetyczny przygotowywany jest na kilka dni po pierwszej wizycie – to daje mi możliwość przemyślenia planowanej diety oraz dostosowania jej do danego pacjenta.

Co najważniejsze – nigdy nie nakłaniam do kupowania różnego rodzaju preparatów, suplementów diety i innych produktów, które w szybszy, ale nie w naturalny (czyt. najzdrowszy) sposób pomagają schudnąć. Zajmuję się tylko i wyłącznie dietetyką, pracą z pacjentem i jego nawykami żywieniowymi, a nie działaniami handlowymi.


Zdrowie pacjenta jest dla mnie najwyższym celem. Na co dzień współpracuję z lekarzami, którzy pomagają mi rozwiązywać problemy, wymagające specjalistycznych konsultacji. Nie zostawię was samych z problemem! Dla swoich pacjentów szukam najlepszych rozwiązań.

Ja oraz zespół Poradni Dobry Dietetyk Justyna Cieślica stale podwyższamy swoje kwalifikacje. Staramy się systematycznie brać udział w szkoleniach, konferencjach i kursach doskonalenia zawodowego organizowanych zarówno przez Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk, jak i również inne placówki dydaktyczne czy uczelnie wyższe, dzięki czemu nieustannie zdobywamy i poszerzamy naszą wiedzę.


Niewątpliwe zaletą sieci poradni Dobry Dietetyk, w tym również Poradni Dobry Dietetyk Justyna Cieślica jest fakt, iż wszyscy dietetycy tej sieci posiadają ze sobą stały kontakt. Jest to możliwe dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, ale przede wszystkim w celu stałego podnoszenia jakości naszych usług. Wspólnie tworzymy jeden zespół, korzystamy z wymiany doświadczeń zawodowych i służymy sobie wzajemnie cennymi radami.


Oferowane przeze mnie programy dietetyczne są opracowane nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale i charakteryzują się doskonałą jakością wydania. Pacjenci są zachwyceni materiałami jakie otrzymują, to dla nich dodatkowa mobilizacja do działania! Programy są napisane w sposób zrozumiały, jasny i czytelny. Przedstawiamy w nim wszystko to, co warte uwagi.

POKAŻ