<img height="1" width="1" src="https://www.facebook.com/tr?id=2537562399818633&ev=PageView&noscript=1" />

Historie sukcesu

Głodówki i kompulsywne objadanie zamieniła w trening i czystą michę

 • Kobieta
 • 24 lutego, 2020

Historia Magdaleny pokazuje, że można niemalże wszystko, jeśli tylko się czegoś bardzo chce. Zmiana sposobu żywienia, to wynik zmiany sposobu myślenia. O sobie, o diecie, o stylu życia. Ona to zrobiła! Schudła ponad 18 kilogramów, straciła średnio 19 centymetrów na każdym z mierzonych obwodów - pod biustem, w talii, pasie i w biodrach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Patrycja schudła już 35kg i... dalej chudnie!

 • Kobieta
 • 04 lipca, 2018

Poznajcie historię Patrycji, która w wieku 22 lat na wadze zobaczyła trzycyfrową liczbę. Podjęła jednak wyzwanie i zdecydowała się na wizytę u dietetyka. Zobaczcie jak wyglądała (i dalej wygląda) jej droga!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowa Marta, czyli jak zgubiłam 15 kilogramów w 6 miesięcy

 • Kobieta
 • 06 czerwca, 2017

Od dziecka zmagałam się z nadwagą, próbowałam różnego rodzaju diet, które dawały mi krótkotrwały efekt. Zaczynałam się poddawać sięgając po "śmieciowe" jedzenie. W momencie, gdy czułam się naprawdę źle w moim ciele, postanowiłam spróbować jeszcze raz szukając osoby, która pokaże mi jak zdrowo się odżywiać. Pewnego dla moja mama usłyszała o Pani Justynie…

CZYTAJ WIĘCEJ

Nastoletnia Kamila Prochot - 3 lata po zakończeniu współpracy, a ona wciąż szczupła!

 • Kobieta
 • 10 stycznia, 2017

Jestem nastolatką, mam 15 lat i  jak wiele z pośród moich rówieśniczek marzących o idealnej figurze, niejednokrotnie stosowałam głodówkę czy diety ekspresowe. Trzeba przyznać - efekty ich stosowania były, ale gdy tylko wracałam do wcześniejszego sposobu żywienia, nie mogłam przestać jeść i szybko nadrabiałam stracone kilogramy z nawiązką. Potrafiłam zjeść naprawdę dużo, nie znałam limitu. Dodatkowo prowadziłam siedzący tryb życia, mój wysiłek fizyczny ograniczał się jedynie do spacerów po kanapki do kuchni?!! Kiedy tylko byłam sama w domu - piekłam ciasta, ciastka, ciasteczka, które później zjadałam w ukryciu, nie dzieląc się z najbliższymi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Schudłam ponad 27 kilogramów! Utraciłam po 30 centymetrów w obwodach i zmieniłam rozmiar z 50 na 40-42!

 • Kobieta
 • 25 października, 2016

Moja historia jest całkiem banalna. Mam 38 lat, 161 cm wzrostu a obecna waga to 72 kg. Urodziłam dwoje dzieci i to właśnie po drugiej ciąży rozpoczęła się moja walka z otyłością. Osiągnięcie w styczniu 2015 roku wagi 98 kg było dla mnie szokiem. Dla mnie i moich bliskich, bo przecież widzieli, że wciąż przybieram na wadze.

CZYTAJ WIĘCEJ

W rok straciłem ponad 50 kg masy ciała!

 • Mężczyzna
 • 21 marca, 2016

Z nadwagą problem miałem zawsze. W szkole średniej poradziłem sobie za pomocą  ćwiczeń na siłowni i dietą głodówkową (1000kcal), niestety waga po paru latach wróciła z nawiązką. Później stosowałem tę dietę kilkukrotnie jako jedyną nadzieję na zrzucenie wagi. Czasami udawało się wytrwać, czasami nie. Zawsze jednak kończyło się efektem jo-jo. W zeszłym roku, jak to zwykle bywa w styczniu postanowiłem, że spróbuję znowu. Nie jadłem chleba, makaronu, ziemniaków (myślałem, że na tym to polega), nie używałem tłuszczu, nie jadłem też warzyw bo przecież nie lubię, to po co mam jeść! Dietę oparłem głównie o mięso i jajka, nie wiem co ja wtedy miałem w głowie!?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owocny rok 2014! W kolejny wchodzę o ponad 20 kg szczuplejsza

 • Kobieta
 • 19 grudnia, 2014

Moje perypetie z odchudzaniem z pewnością nie różnią się od innych. Nigdy nie należałam do osób szczupłych. Nie pomogły również kilogramy, które pojawiły się w trakcie jednej ciąży, potem drugiej. Każda z nich pozostawiła coś po sobie – kilka kilogramów, zaburzenia hormonalne, dodatkowy stres. Wraz z tym wszystkim rósł apetyt na słodycze, a w związku z tym - rosła tez masa ciała.

CZYTAJ WIĘCEJ

W mniejszym rozmiarze, ale przede wszystkim w odmienionym wydaniu samej siebie

 • Kobieta
 • 28 października, 2014

Odkąd tylko pamiętam temat odchudzania pojawiał się przy każdej możliwej okazji: w domu, w pracy, podczas spotkań z koleżankami. Choć nigdy nie byłam otyła ani też nie miałam zbytniej nadwagi, zawsze było coś do zrzucenia. Jak to się mówi kilogram to tu, to tam ...

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ