Opinie pacjentów

Po kolejnym już spotkaniu z Panią Justyną i pomimo moich grzeszków żywieniowych...., jestem baaaardzo zmotywowana do dalszego odchudzania. Te kilka magicznych centymetrów mniej w obwodzie zadziałały na mnie jak ekstra dopalacz! Dziękuję za wsparcie i wszystkim szczerze polecam odchudzanie z Panią Justyną! Jadłospis jest przygotowany bardzo indywidualnie, zgodnie z moimi wytycznymi i sugestiami. Nigdy wcześniej tak smacznie nie jadłam :)

Hania

Poznaj inną historię

W mniejszym rozmiarze, ale przede wszystkim w odmienionym wydaniu samej siebie

Odkąd tylko pamiętam temat odchudzania pojawiał się przy każdej możliwej okazji: w domu, w pracy, podczas spotkań z koleżankami. Choć nigdy nie byłam otyła ani też nie miałam zbytniej nadwagi, zawsze było coś do zrzucenia. Jak to się mówi kilogram to tu, to tam ...

czytaj więcej

Schudłam ponad 27 kilogramów! Utraciłam po 30 centymetrów w obwodach i zmieniłam rozmiar z 50 na 40-42!

  • Monika Tobiasz (38 lat), Kozy
  • 28 kg mniej
  • Kobieta
  • 25 października, 2016

Moja historia jest całkiem banalna. Mam 38 lat, 161 cm wzrostu a obecna waga to 72 kg. Urodziłam dwoje dzieci i to właśnie po drugiej ciąży rozpoczęła się moja walka z otyłością. Osiągnięcie w styczniu 2015 roku wagi 98 kg było dla mnie szokiem. Dla mnie i moich bliskich, bo przecież widzieli, że wciąż przybieram na wadze.

Zawsze lubiłam jeść, w szczególności ciasta, batony, ciasteczka i duże ilości białego pieczywa.

Sama nie wiem kiedy moja waga tak szybko wzrosła. Próbowałam wielu diet, łykałam tabletki, suplementy na odchudzanie. Nic nie pomagało, było coraz to gorzej. Waga na przemian spadała i znowu rosła. Chciałam ważyć tyle co 12 lat temu  - 70 kg.

W końcu w styczniu 2015 r. podjęłam decyzję, aby udać się do dietetyka.

Nie miałam nikogo konkretnego na myśli. Zaczęłam szperać w Internecie i tak natrafiłam na stronę Dobry Dietetyk i postanowiłam spróbować. Pani Justyna okazała się miłą i bardzo ciepłą osobą - wysłuchała mnie, później ułożyła dietę  i po miesiącu byłam już  3,5 kg lżejsza. Jadłam pyszne rzeczy (do dzisiaj jadam i już nie przestanę!), zupełnie nowe dla mnie, a cały czas byłam syta. Waga leciała w dół i tak już co miesiąc. Do dziś odwiedzam Panią Justynę, dostaję nowy jadłospis i jem, nie odczuwam zupełnie głodu. Chudnę już powoli, ale za to jadam 1800 kcal i wcale nie mam potrzeby chudnąć szybciej.

Teraz kiedy mam prawie 70 kg jestem szczęśliwa, mam dużo energii i chęci do działania.

Wstaję wypoczęta każdego dnia i z przyjemnością myślę o śniadaniu! Wymieniłam już prawie całą szafę z rozmiaru 50 na 40- 42. Kupuję ciuchy takie jak 12 lat temu. Myślę, że moja współpraca z Panią Justyną potrwa jeszcze jakiś czas. Chcę ustabilizować wagę i dalej dietetycznie jeść. Nie chcę być znowu gruba, za dużo mnie to kosztowało. Panią Justynę polecam każdemu, kto chce zdrowo jeść a przy tym schudnąć.

Dziękuję za wszystko Monika Tobiasz.

Moja wypowiedź na temat współpracy z Panią Moniką

Pani Monika od razu wzbudziła moją sympatię i zaufanie. Widziałam w niej zdecydowanie i wolę walki ze swoimi słabościami. Byłam najzwyczajniej spokojna o to, że to co przygotuję i zaproponuję - nie zmarnuje się, a to co podpowiem podczas naszych spotkań - zostanie wysłuchane i wdrożone w życie! Była i do dzisiaj jest konsekwentna w swoim działaniu. Bardzo istotna w procesie odchudzania. Nie pamiętam, żeby Pani Monika miała jakieś trudności, wątpliwości. Małe grzeszki? Nawet nie! Jestem zachwycona jej przemianą. Fizyczną, bo przecież wyniki są zdumiewające! Ale również wewnętrzną :-)

Pani Monika wie, że siła płynie z serca. Trzeba mocno chcieć.

Trzeba być przekonanym do tego co się robi, dlaczego się to robi i w jaki sposób się to robi. Robiła to dla swojego zdrowia, samopoczucia i wyglądu - z moją pomocą, widując się dokładnie miesiąc w miesiąc! Warto wspomnieć, że cała rodzina Tobiaszów jada absolutnie smaczne i zdrowe posiłki! Takie przemiany lubię najbardziej! Kciuk w górę! Należą się gratulacje!

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ